İLAHİ SANATÇISI ENES ATLIĞ 

Çok küçük yaşlarda Kemal Eroğlu’dan Batı müziği, İhsan Öztürk’ ten Türk halk müziği eğitimi aldı. Zaman içinde Türk sanat müziği ve Tasavvuf müziğine de ilgi duyan sanatcımız, orkestrasyon ve müzik teknolojileri konusunda da eğitimler aldı. Geçen yıllar içinde bir çok ünlü müzisyen ile sahne çalışmaları da yapan müzisyen 2007 yılından itibaren çalışmalarını Tasavvuf müziği tarzında yoğunlaştırdı.

İlahi / Ezgi dalında ilk albümünü 2014 yılında, tüm söz ve müziklerinin kendisine ait olduğu ‘’ Gelin Allah Diyelim’’ isimli album ile dinleyicilerinin beğenisine sundu. 2015-2016 yıllları arasında yine aynı dalda single çalışmaları oldu. Ramazan ve Kurban bayramları için bestelediği iki ilahi çalışmasını ” Bayram Şekeri ” yayınladı. Halkımızın yoğun ilgi ve teveccühüne mashar olan sanatcımız, vakit kaybetmeden ikinci album çalışmasına başladı. 2016 yılı sonlarında piyasaya çıkması planlanan ikinci albumünde, beste ve güfte çalışmaları bitmiş ve icraa aşamasına geçilmiştir.

Enes Atlığ Kimdir

İlk video klibini 2014 yılında piyasaya sürülen‘’ Yeşil Sancak’’ isimli esere çeken sanatcımız ikinci klibini albümün ismini taşıyan Gelin Allah Diyelim isimli esere çekmekte. Enes Atlığ’ ın Gelin Allah Diyelim albümü Ambiance Production etiketi ile, itunes, ttnet müzik, turkcell müzik gibi, dünya çapında tüm dijital platformlarda yayınlanmaktadır.

Enes Atlığ, hâlen Studio Ambiance de çalışmalarına devam etmektedir.

ilahi sanatçıları, ilahi sanatcısı, ilahi indir, ilahi dinle. Menzil ilahileri, tasavvuf müziği, ilahi karaoke. İslami müzik, islami düğün, türkish song, turkish singer. İslami şiir, islami paylaşım forum. en sevilen ilahiler ve en çok dinlenen ilahiler. En güzel ilahiler. İslami düğün, maher zain, sami yusuf, yusuf islam, enes atlığ. Resmi web sitesi Enes Atlığ Kimdir. La ilahe illallah Muhamedür Resulullah. Allahümmesalli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali Muhammed (sav). Anladımki işi sanat Allahı aramakmış. Gerisi yalnız çelik çomakmış.

9 hakkında “Enes Atlığ Kimdir” görüş

  1. Geri bildirim: Mecnun Şiiri
  2. Geri bildirim: Sabır Şiir
  3. Geri bildirim: Cuma Şiiri

Yorumlar kapalı.