İlahi Grubu İstanbul

İlahi Grubu İstanbul

İlahi Grubu İstanbul  (Bu sayfa ”tag” sayfasıdır. Yazı içeriği anlamlı cümleler içermez. ! )

İlahi Grubu İstanbul Müslümanın her davranışı dinine uygun  ve aşırılıktan uzak olmalıdır. Düğün, bayram, şenlik ve toplantıları da İslama uygun olmalı. Kuran ve Sünnet çerçevesinden dışarı çıkmamalıdır. İslami organizasyon larınız düğün, nişan, kına gecesi ya da toplantılarınız, dinleti ve konserler için, Kutlu doğum programları, ramazan etkinlikleri için İrtibata geçebilirsiniz. Dini düğün ve İslami düğün organizasyonları için fiyat.

İlahi Grubu İstanbul ilahi ekibi fiyatları hakkında bilgi.
İlahi Ekibi, ilahi grupları ve ilahi ekipleri, İstanbulda ki ilahi grupları hakkında ilahi sanatçıları ne demiş. İlahi sanatcısı olmak isteyen ya da İslami düğün, dini Düğün gibi konser gibi etkinliklerde Tasavvuf grubu kiralamak konusunda, Tasavvuf müziği ve tasavvuf ekibi içinde semazen, Mevlevi leri semazen Kiralama lımıdır. İlahi Grubu Kiralama.

Bu sayfa ”tag” sayfasıdır. Yazı içeriği anlamlı cümleler içermez ! 

Dinimize uygun sınırları aşmadan rabbimizin razı olacağı bir programı ekiplerimiz ile en iyi şeklde gerçekleştiriyoruz.

islami-düğün-dini-düğün,dini-nikahİlahi Grubu Fiyatları ne kadar. İlahi Grubu Fiyatı nedir. Düğün, nişan, sünnet ve kına gecesi yada konser, dinleti gibi etkinlik olursa ne yapmak lazım. İlahili düğün, mehteran olan ve ilahi konser, ilahi müziği ile ilgilenen Organizasyon sahipleri varmıdır.

İlahi Grubu İstanbul un nerelerine gelmekte. İstanbul dışında ilahi ekibiniz varmı ? Sünnet tahtı, sünnet koltuğu, sünnetçi, sünnet arabası. Yeni çeri elbisesi ve kostümü. Padişah kostümü.

İlahi Grubu İstanbul Kadıköy bağcılar, üsküdar ümraniye, küçük çekmece büyük, kartal tuzla maltepe il ve ilçeler.
Türkiye nin tüm il ve ilçeleri. Ankara ilahi grubu, İstanbul ilahi grubu. Konya ilahi grubu, balıkesir ve trakya ilahi grubu. İl il ilahi grubu konserleri. Seçkin ilahiler ve semazenler eşliğinde bir program.

Bu sayfa ”tag” sayfasıdır. Yazı içeriği anlamlı cümleler içermez. !

Semazenlerimiz ile tüm Türkiyede ve yurt dışında programlarımızda sizlerle beraber olmaya devam ediyoruz.   Dini Düğünlerimizin ,İslami düğünlerimizin vazgeçilmezi. Düğün,nişan,Sünnet,Ramazan Yemekleri ,özel Açılışlar,Dini konserler de Profesyonel ekiplerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.

Enes Atlığ facebook, youtube, tweteer, instagram sayfalarına da bakınız.

Türkiyenin Yakından tanımış olduğu İlahi Sanatçılarımız ile Türkiyenin Her Yerinde Hizmetindeyiz.

Birbirinden Profesyonel Tasavvuf Ekiplerimiz ,Semazen ekiplerimiz,İlahi ekiplerimiz ile kusursuz bir kına gecenize imza atmamızı istermisiniz.

Tasavvuf ekiplerimiz ve Semazenlerimiz sizlerin isteğne göre isterseniz bayan ekiplerden sizler için oluşturabiliriz.

Bu sayfa ”tag” sayfasıdır. Yazı içeriği anlamlı cümleler içermez. ! 

ÖN-ARKAEnes Atlığ

ENES ATLIĞ İLETİŞİM:

STUDİO: (0216) 414 93 84
MENAJER: (0532) 169 56 99

adres:
Osmanağa mah. Leylak sokak. 26 – 1 Kadıköy/ İstanbul / Türkiye

enesatlig@gmail.com

Unknown     images     About_logoUsage