Bayram Şekeri

İLAHİ SANATÇISI ENES ATLIĞ

Çok küçük yaşlarda Kemal Eroğlu’dan Batı müziği, İhsan Öztürk’ ten Türk halk müziği eğitimi aldı. Zaman içinde Türk sanat müziği ve Tasavvuf müziğine de ilgi duyan sanatcımız, orkestrasyon ve müzik teknolojileri konusunda da eğitimler aldı. Geçen yıllar içinde bir çok ünlü müzisyen ile sahne çalışmaları da yapan müzisyen 2007 yılından itibaren çalışmalarını Tasavvuf müziği tarzında yoğunlaştırdı.

İlahi / Ezgi dalında ilk albümünü 2014 yılında, tüm söz ve müziklerinin kendisine ait olduğu ‘’ Gelin Allah Diyelim’’ isimli album ile dinleyicilerinin beğenisine sundu. 2015-2016 yıllları arasında yine aynı dalda single çalışmaları oldu. Ramazan ve Kurban bayramları için bestelediği iki ilahi çalışmasını ” Bayram Şekeri ” yayınladı. Halkımızın yoğun ilgi ve teveccühüne mashar olan sanatcımız, vakit kaybetmeden ikinci album çalışmasına başladı. 2019 yılı sonlarında ” Andım Seni” isimli albüm çalışmasını yayınladı.

Enes Atlığ;

İlk video klibini 2014 yılında piyasaya sürülen‘’ Yeşil Sancak’’ isimli esere çeken sanatcımız ikinci klibini ” Kuran-ı Kerim Bir Zahir Nur”  esere çekti. Ardından üç video klip ve bir albüm çalışması yapan Enes Atlığ’ ın Konser Çalışmaları devam etmekte, albümleri Ambiance Production etiketi ile, itunes, ttnet müzik, turkcell müzik gibi, dünya çapında tüm dijital platformlarda yayınlanmaktadır.

Enes Atlığ, hâlen Studio Ambiance de çalışmalarına devam etmektedir.

Konser & Etkinlik

Enes Atlığ’ ı konser ve etkinliklerinizde görmek için iletişime geçiniz.


İletişim