Albüm iTunes Ve Tüm Dijital Platformlarda

Enes Atlığ ” Gelin Allah Diyelim ” ilahi albümü;

Albüm iTunes Ve Tüm Dijital Platformlarda

iTunes
TTNET müzik,
Turkcell müzik
ve tüm dijital platformlarda

Enes Atlığ’ın İslami müzik dalında yapmış olduğu, 6 eserden oluşan maxi single Albüm iTunes başta olmak üzere TTNET müzik, Turkcell müzik ve tüm dijital ortamlarda, ilahi/ ezgi ve tasavvuf müziğine ilgi duyan dinleyicileri ile buluştu.

2014 yılında çıkan (gelin Allah diyelim) albumün tüm söz, müzik ve düzenlemeleri sanatçının kendisine aittir. .

Eserleri düşük kalitede dinlemek için BURAYA

Albümü iTunes’ dan orijinal kalitede dinlemek ve sanatcıya destek olmak isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Enes Atlığ;

Çok küçük yaşlarda Kemal Eroğlu’dan Batı müziği, İhsan Öztürk’ ten Türk halk müziği eğitimi aldı. Zaman içinde Türk sanat müziği ve Tasavvuf müziğine de ilgi duyan sanatcımız, orkestrasyon ve müzik teknolojileri konusunda da eğitimler aldı. Geçen yıllar içinde bir çok ünlü müzisyen ile sahne çalışmaları da yapan müzisyen 2007 yılından itibaren çalışmalarını Tasavvuf müziği tarzında yoğunlaştırdı.

İlahi / Ezgi dalında ilk albümünü 2014 yılında, tüm söz ve müziklerinin kendisine ait olduğu ‘’ Gelin Allah Diyelim’’ isimli album ile dinleyicilerinin beğenisine sundu. Halkımızın yoğun ilgi ve teveccühüne mashar olan sanatcımız, vakit kaybetmeden ikinci album çalışmasına başladı. 2015 yılı sonlarında piyasaya çıkması planlanan ikinci albumünde, beste ve güfte çalışmaları bitmiş ve icraa aşamasına geçilmiştir.

İlk video klibini 2014 yılında piyasaya sürülen‘’ Yeşil Sancak’’ isimli esere çeken sanatcımız ikinci klibini albümün ismini taşıyan Gelin Allah Diyelim isimli esere çekmekte. Enes Atlığ’ ın Gelin Allah Diyelim albümü Ambiance Production etiketi ile, i tunes, ttnet müzik, turkcell müzik gibi, dünya çapında tüm dijital platformlarda yayınlanmaktadır.

Enes Atlığ, hâlen Studio Ambiance de çalışmalarına devam etmektedir.